Elon Musk evlerini satışa çıkardı! Fiyatları dudak uçuklattı

Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk geçtiğimiz günlerde çılgın açıklamaları ile Tesla’ya milyarlarca dolar zarar etmesine neden oldu. Geçtiğimiz günlerde baba olan Musk’ın çılgın açıklamalarından birisi de, “tüm fiziksel mal varlığımı satacağım ve ev sahibi olmayacağım” olmuştu. Musk bu konuda harekete geçti.

Tabi bu süreçte çılgın açıklamalar yapmaya devam ediyor. Corona virüs salgınının abartıldığını düşünen Musk yasağa rağmen tekrar elektrikli otomobil üretimine başlayacağını açıklamış ve “Ben de bugün herkes gibi sahada olacağım. Biri tutuklanacaksa o kişinin ben olmasını istiyorum” diyerek herkesi şaşırtmıştı.

Elon Musk evlerini satışa sunmaya başladı!

Bu açıklamaların üzerinden 48 saat gibi bir süre geçerken Los Angeles’da bulunan dört evini satışa sundu. Dört ev için istenilen toplam fiyat 62.5 milyon dolar. Bunun yanı sıra İngiltere’deki mülkü için 35 milyon dolar talep ediliyor.

Bu ayın başlarında Bel Air bölgesinde 30 milyar dolar ve 9.5 milyon dolar fiyata sahip olan iki ev daha satışa sunulmuştu. Böylece Elon Musk evlerini satmakta kararlı olduğunu gözler önüne seriyor. Musk’ın bu hamlesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için webkafası.com’u  Twitter’da takip edin,YouTubete takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin aramıza katılın!