Samsung Galaxy M51 ve M31s yolda! İşte özellikleri

Galaxy S20 serisinin ardından giriş ve orta seviye telefonlara yoğunlaşan Samsung’un Galaxy M11, Galaxy M21 ve Galaxy M31 modellerini tanıttığını duyurmuştuk. Bu kez SM-M515F model numarasına sahip olan Galaxy M51 ve SM-M317F model numarasına sahip olan Galaxy M31s üzerinde çalışıyor.

Galaxy M51 ve M31s dört kamera ile geliyor!

Şirkete yakın kaynaklar tarafından paylaşılan raporlara göre Galaxy M31s önümüzdeki hafta veya Haziran ayının başında piyasaya çıkacak. Galaxy M51 modelinin ise Haziran ayının sonunda kullanıcılar ile buluşması bekleniyor. Her iki telefonun dört arka kameraya sahip olacağı belirtiliyor.

Galaxy M51 ve M31s dört kamera ile geliyor!

Cihazların ana kamerası 64 Megapiksel çözünürlüğündeki Samsung ISOCELL GW1 olacak. Bu kapsamda Galaxy M51’in birkaç ay önce ortaya çıkan ve üç arka kameraya sahip olduğunu gösteren render görsellerinin yanlış olduğunu görüyoruz.

Daha önce paylaşılan raporlarda her iki cihazın 128 GB depolama sunacağı belirtilmiş olsa da, 64 GB’lık sürümlerin olabileceği dile getiriliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi Android 10 işletim sistemi ve One UI 2.0 kullanıcı arayüzü ile kutudan çıkacak. Son olarak Galaxy M51 ekrandan parmak izi okuyucuya sahip olacak.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için webkafası.com’u  Twitter’da takip edin,YouTubete takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin aramıza katılın!