Meizu 17’nin özel Samsung ekranı doğrulandı!

Tasarımıyla ve beklenen donanım özellikleriyle merak edilen Meizu 17, yeni sızıntılarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cihazın resmi posteri sızdırılmıştı. Bugün Weibo‘da ortaya çıkan sızıntılarla da Meizu 17 ekran özellikleri ve detayları belli oldu!

Meizu 17 ekran özellikleri için yeni sızıntı!

8 Mayıs Cuma günü tanıtılması planlanan Meizu, bir süredir tüm dikkatleri üstüne toplamayı başardı. Sızdırılan afiş görselleriyle oldukça küçük delikli kamerasının gerçekliği sorgulanırken, donanım özellikleriyle de heyecanlandırıyor.

Meizu 17 özel bir Samsung AMOLED ekranla gelecek! - ShiftDelete.Net(1)

Delikli ekran üzerindeki küçük kamera konusu birçok kaynak tarafından doğrulansa da, henüz resmi bir kaynak bulunmuyor. Bununla birlikte bugün de Meizu yeni bir poster ile cihazın bazı ekran detaylarını doğruladı. Weibo’da paylaşılan afişle Meizu 17’nin özel bir Samsung AMOLED ekranla geleceği netleşti.

Ayrıca 6.7 inç olması beklenen ekranın 1080 x 2232 piksel çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip olacağı da büyük oranda netleşmiş özellikler arasında.

Beklenen Meizu 17 özellikleri

8 Mayıs’ta tanıtılması beklenen Meizu 17, tasarımının yanı sıra donanım özellikleriyle de dikkat çekecek. Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi ile gelmesi beklenen cihaz, 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleriyle de karşımıza çıkacak.

Adreno 650 GPU ile güçlendirileceği düşünülen cihazda UFS 3.1 128 GB ve 256 GB dahili depolama alanı bulunacak. 30W hızlı şarj desteği ve Wi-Fi 6 barındıran cihazın, fiyat performans konusunda da kullanıcıları sevindirmesi bekleniyor. Cuma günü yapılacak lansman ile tüm detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.