Samsung iPhone 12 üretimi için hazırlanıyor

iPhone 12 özellikleri ile ilgili gelen bilgilerle beraber, üretim süreci hakkında da detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak da gelen bilgilere göre yeni iPhone 12 ekranı için Samsung tarafında çalışmalar gerçekleştiriliyor. Böylece Apple’ın yeni ekran teknolojisi, Samsung’un fabrikalarından çıkacak gibi görünüyor.iPhone 12 özellikleri ile ilgili gelen bilgilerle beraber, üretim süreci hakkında da detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak da gelen bilgilere göre yeni iPhone 12 ekranı için Samsung tarafında çalışmalar gerçekleştiriliyor. Böylece Apple’ın yeni ekran teknolojisi, Samsung’un fabrikalarından çıkacak gibi görünüyor.

Şimdi de yeni 5.4-inç iPhone 12 hakkında belirtilenlere göre, ekranın üretimi, Samsung tarafından gerçekleştirilecek.

Gelen son bilgilere göre Apple’ın bu yıl iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olmak üzere üç farklı model tanıtacağı ifade ediliyor. iPhone 12 özellikleri arasında ekran başlığı ayrı bir konumda olacak. iPhone 12 Pro modelinin 6.1-inç OLED, iPhone 12 Pro Max modelinin ise 6.68-inç OLED ekran taşıyacağı belirtiliyor. İddia edilenlere göre bu ekranların üretimlerinde de Samsung ismi kendini gösterecek.

Son olarak hatırlatmak gerekirse yeni iPhone 12 ekranı, çentik tarafında da iyileştirmeler yansıtacak. iPhone 11 modelindeki çentiğe kıyasla, daha ince bir çentik kullanılacağı iddia ediliyor. Arka kamera tarafında da yeni iPad Pro modelinde olduğu gibi LiDAR tarayıcı olması bekleniyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için webkafası.com’u  Twitter’da takip edin,YouTubete takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin aramıza katılın!