Assassin’s Creed modu kısa süreliğine ücretsiz

Assassin’s Creed Odyssey ve Origins modu ücretsiz oldu! Epic Games Store’un GTA V hamlesinden sonra harekete geçen Ubisoft, oyuncuları tarihi bir geziye çıkaracak. Peki bu fırsattan nasıl yararlanabilirsiniz?

Assassin’s Creed Odyssey ve Origins modları ücretsiz! Nasıl indirilir?

Assassin’s Creed serisinin hem dağıtımcılığını hem de yapımcılığını üstlenen Ubisoft, bu müjdeyi resmi Twitter hesabından verdi. Fransalı oyun geliştiricisi, Antik Yunan ve Antik Mısır yolculuğunun başladığını ifade etti. Assassin’s Creed Discovery Tour Ancient Egypt ve Ancient Greece modları ücretsiz oldu.

Oyuncuların bu iki oyundan da yararlanmasını isteyen Ubisoft, oyun içi eğitime ağırlık verdi. Bu bağlamda söz konusu oyunlarda yer alan dövüş mekanikleri, keşif turları, deneyim puanları ve benzeri sistemler ön planda çıkacak.

27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülen Assassin’s Creed Creed Origins; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilmişti. Assassin’s Creed Creed Odyssey ise 5 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One, PC, Google Stadia ve Nintendo Switch için piyasaya sürüldü.

Bu projeyi hayata geçirmek adına bir internet sayfası hazırlayan Ubisoft, oyuncular için sanal turlar hazırladı. Bu fırsatlardan 21 Mayıs 2020 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. İlgili oyunlara ulaşmak için “buraya” tıklayabilirsiniz.

Bilindiği üzere Ubisoft’un yeni durağı Assassin’s Creed: Valhalla oldu. Kendisinin çıkış tarihi henüz net değil. Zira bazı kaynaklar bu oyunun yaz sezonunda çıkacağını söylüyor. Bazı kaynaklar ise beklenen tarihin 16 Ekim 2020 olduğunu savunuyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için webkafası.com’u  Twitter’da takip edin,YouTubete takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin aramıza katılın!