Epic Games bu sefer de oyun serisini ücretsiz sunacak!

Kısa süreliğine ücretsiz hale getirilen oyunlar konusunda ilk akla gelen platformlardan Epic Games Store geçtiğimiz günlerde düzenlediği ücretsiz GTA 5 ile bilinirliğini oldukça artırdı. Yeni oyunlar için hazırlıklar sürerken, Samurai Shodown Neo Geo Collection ile bir sürprize daha imza atılacağı ortaya çıktı.

Samurai Shodown oyunlarının yeni koleksiyonu birkaç hafta içinde çıkıyor ve 18 Haziran tarihinde PC için Steam‘de yerini alacak. PlayStation 4 ve Switch kullanıcıları ile 28 Temmuz tarihinde buluşacak. Geçen yıl Mart ayında ilk duyuru yapıldığında Xbox One sürümünün olacağı belirtilmişti. Ancak, geliştirici SNK’nin sitesine baktığımızda artık Xbox sürümünden bahsedilmediğini görüyoruz.

Samurai Shodown, Epic Games Store ile ücretsiz olacak

Samurai Spirits olarak bilinen Samurai Shodown, SNK tarafından geliştirilen bir dövüş oyunu serisi. 7 Temmuz 1993 tarihinde ilk sürümü yayınlandı ve 2009 yılında Shodown Anthology çıktı. Aradan geçen 10 yılın ardından Shodown (2019) geniş bir platform desteği ile karşımıza çıkmıştı.

Epic Games yine adından söz ettirecek bir hamle ile karşımızda. 11 Haziran – 18 Haziran tarihleri arasında: yani koleksiyon mağazadaki yerini almadan önce 1 hafta boyunca Epic Store’da olacak ve bu süre zarfında ücretsiz bir şekilde sahip olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için webkafası.com’u  Twitter’da takip edin,YouTubete takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin aramıza katılın!