PlayStation 5 yaptığı güncelleme ile heyecanlandırdı.

PlayStation 5 hakkında birçok iddia ortaya atılıyor. Sony biraz gizli tuttuğu PlayStation 5 ile ilgili bilgileri zaman zaman web sitesi üzerinden güncelliyor. Bu yılın başında PS5 için açılan internet sitesini mart ayından sonra ilk kez güncelleyen Sony, PlayStation 5 ile ilgili yeni detayların ortaya çıkabileceğinin sinyallerini veriyor. Sony PlayStation 5 sitesi için yaptığı güncelleme ile heyecanlandırdı.

Sony PlayStation 5 sitesi güncelleme admıyla heyecan artıyor

Sitede güncellenen kısımlar elbette daha önce ortaya çıkan detaylardan çok da farklı değil, yani yeni bir şey yazmıyor. Yine de beklentiler, Sony’nin bugün TSİ 23.00’da yapacağı State of Play yayınında yeni bilgilerin ortaya çıkabileceği yönünde. Bu arada söz konusu yayında The Last of Us: Part II‘ye daha yakından bakacağız.

Güncellenen internet sitesinde öncelikle, ”PlayStation 5 geliyor, 2020 tatil döneminde piyasaya sürülecek” ifadeleri yer alıyor daha sonra şunlar sıralanıyor:

  • Yıldırım hızı: PlayStation konsolunun yapabileceklerinin kurallarını baştan yazan özel CPU, GPU ve Entegre G/Ç ile SSD’nin gücünden faydalanın.
  • Çarpıcı oyunlar: İnanılmaz grafiklere hayran kalın ve yeni PS5 özelliklerini deneyimleyin.
  • Nefes kesici etkileyicilik: Dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteğiyle daha derin bir oyun deneyimini keşfedin.

Bunlara ek olarak site açıldığından beri yeni güncellemeleri kaçırmak istemeyenler için de e-posta kaydının yapıldığı bir bölüm yer alıyor. Hatırlarsanız yakın bir zaman önce PlayStation 5 kontrolcüsü DualSense fiyatı sızdırılmıştı. Bakalım, Sony PlayStation 5 sitesi güncelleme adımının ardından yeni bir hamle gelecek mi?

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için webkafası.com’u  Twitter’da takip edin,YouTubete takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin aramıza katılın!